5 pomysłów na oryginalny prezent na parapetówkę

Posted by in Budownictwo, Wnętrza

Każdy z nas lubi nimi obdarowywać wszystkich, których kocha i szanuje. Mowa oczywiście o prezentach, które wręczamy swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym z różnych okazji. Nie masz pomysłu na prezent dla swojego kolegi/przyjaciela, który właśnie kupił albo wynajął nowe mieszkanie? Oto 5 oryginalnych pomysłów, które na pewno się mu spodobają.

Schlafen in altem Altbau Loft - bedroom in old apartment

1. Obraz drukowany

Można zamówić taki obraz w wielu salonach fotograficznych. Na życzenie, można wydrukować swoje zdjęcie. Taki obraz na płótnie będzie nie tylko bardzo oryginalny, ale pozwoli też na pokazanie jakiegoś zdjęcia wszystkim gościom, którzy nas odwiedzą. W tej technologii nie trzeba ograniczać się wyłącznie do obrazów, które pochodzą z naszych zdjęć. Jeśli marzyło Ci się wręczenie komuś Mona Lisy albo Damy z Łasiczką – znajdź odpowiedni plik w Internecie i też możesz taki obraz wydrukować. Druk na płótnie umożliwia również wykonywanie reprodukcji.

2. Obraz do salonu

Tu masz bardzo szerokie pole do popisu. Jeśli wiesz, w jakim stylu będzie urządzony salon osoby, którą chcesz obdarować, kup obraz, który idealnie go udekoruje. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup obrazu drukowanego. Jest on stosunkowo niedrogi i przede wszystkim oryginalny. Jeśli nie możesz znaleźć niczego, co by ci się spodobało, warto wydrukować zdjęcie.

3. Kwiaty na ścianie – fototapeta

Chociaż niektórzy uważali, że fototapety to już przeszłość, dziś ku ich zdziwieniu znów wracają do łask. W nowoczesnych salonach coraz bardziej popularne staje się umieszczanie fototapet na ścianach. Częstym motywem przewodnim na fototapetach są kwiaty – zarówno takie zwyczajne, jak i zupełnie futurystyczne.

4. Reprodukcja

Ta opcja przeznaczona jest dla miłośników sztuki. Dzięki współczesnym technologiom, możesz wydrukować reprodukcję dowolnego obrazu na płótnie i podarować go przyjacielowi czy koledze.

5. Plakat – sentencje życiowe

Plakaty z sentencjami również zyskują w ostatnim czasie na popularności. Jeśli w mieszkaniu / salonie króluje nowoczesny design, taki plakat w połączeniu z antyramą będzie idealnym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej podkreśli nowoczesność wnętrz.

Wybór prezentu nigdy nie jest łatwym zadaniem, Kupując obraz, warto wiedzieć, w czym gustuje osoba, którą zamierzamy obdarować. Dzięki temu łatwiej będzie nam wybrać odpowiednią opcję.