Chcesz ubezpieczyć samochód?

Posted by in Finanse

Wśród ofert dostępnych n a rynku ubezpieczeniowym, najbardziej rozsądnym rozwiązaniem w dniu dzisiejszym wydają się produkty zaproponowane przez znaną oraz cenioną nie tylko w naszym kraju ale na terenie całego kraju firmę Liberty Direct. W styczniu bieżącego roku to właśnie oferta Liberty Direct zdaniem analityków, które zostało opublikowane przez ogólnopolską gazetę Rzeczpospolita dotycząca ubezpieczeń komunikacyjnych należy do najtańszych i najbardziej konkurencyjnych produktów ubezpieczeniowych.

Zanim zdecydujesz się na nową polisę ubezpieczeniową odwiedź firmowy serwis internetowy i sprawdź swoje OC na Liberty Direct. Analizując wyliczoną składkę na podstawie wpisanych w odpowiedni formularz informacji na temat samochodu zaledwie w ciągu trzech minut system wylicza wartość składki najkorzystniejszego wariantu polisy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Składka na ubezpieczenie OC oferowane przez Liberty Direct jest prawie o trzydzieści procent niższa od tego rodzaju produktów polecanych przez inne wiodące na rynku ubezpieczeniowym firmy. Niska cena to nie jedyna zaleta ubezpieczenia komunikacyjnego.

Dla zwiększenia satysfakcji każdego klienta korzystającego z usług ubezpieczyciela, klasyczna polisa OC obejmuje również bezpłatnie, atrakcyjną usługę Mini Assistance, która oferuje pomoc serwisową oraz w zakresie profesjonalnej informacji w przypadku kolizji drogowej, w której uczestniczył ubezpieczony pojazd mechaniczny.

Jeżeli posiadasz już od kilku lat prawo jazdy oraz ukończyłeś dwudziesty szósty rok życia koniecznie sprawdź swoje OC na Liberty Direct, gdyż właśnie dla takich klientów firma dodatkowo przygotowała bardzo atrakcyjne zniżki.

Ponieważ priorytetem dla Liberty Direct już od wielu lat jest satysfakcja każdego klienta w trosce o jego zadowolenie firma udostępniła kanał dystrybucji swoich produktów poprzez sieć internetową oraz telefon. Klient korzystając z tego rodzaju usługi nie musi już osobiście odwiedzać placówki ubezpieczyciela ani spotykać się z jego przedstawicielem, by ubezpieczyć swój samochód.