Ciąża okresem nadziei

Posted by in Kobiety

Ciąża to duże szczęście dla każdej kobiety a czas oczekiwania na dziecko to okres pełen nadziei i przyjemności. Kobiety patrzą jak rośnie brzuszek, jak zmienia się ciało i czują, że maleństwo jest coraz większe i silniejsze. Chcą wyglądać wówczas najpiękniej jak to jest tylko możliwe.

Niestety ponieważ wszystko w tym czasie rośnie, zmieniają się także wymiary, rozmiary i potrzeby ubraniowe. Pomimo, że kobiece garderoby nie świecą pustkami a wręcz przeciwnie często nie mieszczą wszystkich umieszczanych w nich ubrań, to niestety większość Pań nie jest przewidująca aż tak bardzo. Raczej skupia się na kupowaniu rzeczy mniejszych, szczuplejszych bowiem każda chce mieć talię osy i do tego dąży. Ciąża jednak wszystko zmienia i to przeważnie w drugą stronę. Przynajmniej przez dziewięć miesięcy ciężarne kobiety muszą mieć kontakt z odzieżą o numer albo kilka numerów większą.

Nie sposób wówczas wymienić całej szafy. Na szczęście pojawiły się na rynku pasy ciążowe, które pozwalają zapobiec wszelkim niewygodom. Taki pas ciążowy można zakupić w różnych kolorach za całkiem przystępną cenę i w dobrej jakości. Dzięki temu służyć przez całe kilka miesięcy ciąży a także po jej zakończeniu. Pasy wykonuje się z bardzo przyjemnych w dotyku materiałów, które nie powodują nadmiernej potliwości lub wychłodzenia. Taki dodatek do odzieży pozwala na przykład nadal korzystać z koszulek, bluzek i topów spod których brzuszek zaczyna się wychylać z uwagi nas swój rozmiar. Korzystając z pasa, mamy zabezpieczają siebie i dziecko przed wychłodzeniem, chronią nerki i plecy. Jest to fantastyczne rozwiązanie również na letnie dni gdy trzeba brzuszek zasłonić przed promieniowaniem słonecznym.

Pasy wzbogacane są w różnorodne zdobienia lub napisy oraz posiadają po bokach troczki, które umożliwiają ich regulację. Ponadto pasy wyglądają bardzo estetycznie i seksownie przez co całość stroju może sprawiać naprawdę dobre wrażenie. Spełniają one rolę zarówno ochronną jak i maskującą co stanowi ich podwójną zaletę. Zainteresowana tematyką? Inne ciekawe tematy tutaj.