Czy odrestaurowana zabytkowa kamienica we Wrocławiu znajdzie swoich mieszkańców?

Posted by in Budownictwo, Nieruchomości

W bieżącym roku na wrocławskim rynku nieruchomości pojawiła się wyjątkowo atrakcyjna oferta deweloperskiej sprzedaży lokali mieszkalny oraz lokali użytkowych przeznaczonych na prowadzenie działalności usługowej zlokalizowanych w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy.

Oddaniu do użytkowania odrestaurowanej kamienicy przez znaną i cenioną w branży deweloperskiej już od 2005 roku Diamond properties Prusa 38 towarzyszyła uroczystość, na którą zaproszeni zostali potencjalni kupcy przeznaczonych do sprzedaży lokali. Zaproszonych gości zachwyciła nie tylko utrzymana w stylu renesansowym architektura budynku ale zastosowanie podczas prac restauratorskich nowoczesnych technologii budowlanych. Wprowadzenie do zabytkowych wnętrz nowoczesnych rozwiązań oraz najwyższej jakości materiałów wykończeniowych zaowocowało wyjątkowo ciekawym rezultatem ostatecznym. Przepiękna, renesansowa fasada budynku, przestronne wnętrze hollu, funkcjonalna klatka schodowa a przede wszystkim luksusowe mieszkania to priorytet, na który postawiła firma deweloperska. Dla zwiększenia funkcjonalności przywróconej do lat świetności kamienicy inwestor zamontował nowoczesną, cicho pracującą windę, która swobodnie obsługuje wszystkie kondygnacje. Budynek ogrzewa centralny system grzewczy a mieszkania chronią wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe oraz dostęp do video fonu. Bardzo duże ułatwienie dla osób niepełnosprawnych spełnia przystosowany do ich potrzeb wygodny podest.

Inwestycja Diamond Properties Prusa 38 obejmuje swoją ofertę sprzedaż mieszkań jedno i dwupokojowych o metrażu od trzydziestu do sześćdziesięciu metrów kwadratowych, luksusowy apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze o powierzchni mieszkalnej ponad sto dziesięć metrów kwadratowych utrzymany w stylu renesansowym oraz luksusowe wnętrza lokali użytkowych. Ogromnym walorem oferty jest zlokalizowanie kamienicy, która położona jest w najatrakcyjniejszym rejonie Wrocławia wśród zielonych terenów parku Stanisława Tołpy, Ostrowa Tumskiego oraz przepływającej Odry.