Idealny mężczyzna – jaki powinien być?

Posted by in Kobiety

Wielu panów chce być idealnymi mężczyznami w oczach kobiet i szukają informacji jak powinni wyglądać czy też zachowywać się. Czy istnieje właściwie na to recepta, czy są sposoby zwiększające męską atrakcyjność w oczach kobiet. Istnieje wiele teorii na ten temat, od zupełnie pesymistycznych, że na nic wpływu nie mamy, po hurraoptymistyczne, że wszystko jest możliwe. Co jednakże wiadomo na ten temat?

Po pierwsze; kobiety którymi warto się interesować nie będą patrzeć tylko na wygląd partnera. Wiadomo że ma on wpływ na ogólną opinię, ale nie jest najważniejszy, pałęta się gdzieś w ogonie poszukiwanych przez kobiety cech. Redaktorzy magazynu „Cosmopolitan” przebadali 1200 kobiet i z podanych przez nie cech stworzyli obraz idealnego mężczyzny.

Jedynie 2% z przebadanych pań przywiązuje dużą wagę do wyglądu partnera. To świetna informacja dla panów bez jakoś szczególnie bardzo wysportowanego ciała, ale za to z poczuciem humoru, ponieważ aż 42% pań wolałoby się umówić na randkę z zabawnym facetem niż wysportowanym nudziarzem. Idealny mężczyzna nie może wstydzić się czułości i okazywać ją ukochanej. Delikatne głaskanie po policzku albo odgarnięcie włosów za ucho może spowodować, że kobieta będzie czuła się jeszcze bardziej kochana. Ale efekt ten szybko może zepsuć niezaradność życiowa panów. Według przebadanych pań mężczyzna musi być zaradny (dobry przykład tutaj), ponieważ będą się one czuć przy nim bezpieczniej i pewniej. Jeszcze lepiej, gdy wzbudza on zaufanie ludzi i jest sobą, nie udaje nikogo innego.

Każda kobieta będzie zazdrosna o swojego mężczyznę, więc ten idealny nie może dać jej do tego powodów; zazdrosna kobieta to zła kobieta, więc panowie myślący o flirtowaniu z innymi kobietami muszą się dokładnie nad tym zastanowić.

Panowie posiadający wyżej wymienione cechy, ale nie obdarzeni zapierającym dech w piersi wyglądem, uwierzcie w swoją wartość i walczcie o ukochane, ponieważ macie duże szanse na zwycięstwo z wysportowanymi nudziarzami dysponującymi pięknym ciałem.