Jak obliczyć składkę ubezpieczenia w Internecie

Posted by in Finanse

Firma Liberty Direct należy do liderów w branży ubezpieczeniowej nie tylko na terenie naszego kraju ale w całym świecie. Oferujący swoje usługi na terenie Polski od 2002 roku ubezpieczyciel, a którego działalność rozpoczęła się w na początku dwudziestego wieku zdobył ogromne doświadczenie, które pomaga mu spełnić aktualne potrzeby oraz oczekiwania swoich klientów.

Poprzedzona analizami branżowymi rynku obecna oferta ubezpieczenia komunikacyjnego bije rekordy i coraz więcej klientów jest zainteresowanych zakupem w Liberty Direct polisy ubezpieczeniowej OC i AC. Potwierdzeniem tak konkurencyjnej oferty może być już również fakt, że w styczniu bieżącego roku poczytna i rzetelna gazeta informacyjna jaką jest Rzeczpospolita na podstawie opinii analityków okrzyknęła ofertę Liberty Direct jako najbardziej konkurencyjną wśród dostępnych produktów ubezpieczeniowych.

Każdy internauta może osobiście sprawdzić czy polecana oferta jest korzystniejszym dla niego rozwiązaniem korzystając z firmowego serwisu i zamieszczonej w niej zakładki „ Oblicz swoją składkę w Liberty Direct”. Wystarczy jedynie wpisać dane dotyczące swojego pojazdu by zaledwie w ciągu trzech minut uzyskać bezpłatnie informację dotyczącą wysokości składki proponowanej polisy i ofertę najkorzystniejszych pakietów ubezpieczeniowych.

Składka na obowiązkowego ubezpieczenia cywilne OC polisy zaproponowanej przez Liberty Direct jest o około trzydzieści procent niższa od rynkowych ofert, a oprócz tego dodatkowo obejmuje korzystną dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego usługę Mini Assistance w zakresie pomocy informacyjnej oraz pomocy serwisowej w przypadku zaistnienia kolizji drogowej.

Dla ułatwienia dostępu do swoich usług ubezpieczyciel nie tylko oferuje wyjątkowo atrakcyjną i bezpłatną usługę „Oblicz swoją składkę w Liberty Direct” ale również możliwość wyboru polisy ubezpieczeniowej przy wykorzystaniu telefonu, sieci internetowej bez konieczności odwiedzania firmowej placówki i spotkania ze swoim przedstawicielem lub działające na terenie całego kraju multiagencje.