Najwygodniejsze ubrania świata

Posted by in Moda

Ubrania to nasza druga skóra, dlatego tak ważne jest to, aby były one nie tylko efektowne, ale także wygodne. Bo co z tego, że ładnie się ubierzemy, jeśli po naszej minie i ruchach, będzie widać, że nie czujemy się swobodnie?

Buty

Panie, które dzielnie kroczą przez świat w wysokich szpilkach powinno się czcić, ze względu na utrudnione warunki bytowe i masochizm w celu podniesienia doznań estetycznych, mijanych mężczyzn. Jednak ów altruizm przestaje mieć sens, jeśli obolała nosicielka szpilek kuśtyka niczym nadgryziona antylopa. Efekt zwykle, zamiast podziwu budzi litość, a ta nieszczególnie wpływa na seksapil. Dlatego też należy chwalić modę za to, że pozwoliła kobietom nosić bardzo wygodne balerinki! Te doskonale się u nas przyjęły, pozwalając kobietom dziarsko i modnie mknąć przed siebie, nie obawiając się pijących butów. Poza tym ukochane tenisówki i trampki to także najlepsi przyjaciele zarówno pań, jak i panów. Dzięki nim można zajść naprawdę daleko, bez konieczności posiadania przy sobie garści zapasowych plasterków.

Bluzy

Luźne, stylowe bluzy to coś, czego nie sposób nie kochać. Są nie tylko okrutnie wygodne, ale pozwalają także wyrazić siebie. Wiele marek czy rozmaitych nadruków pozwala pokazać preferecje i gust właściciela, a często i styl życia. Do niedawna bluzy danych marek były elementem wyróżniającym subkulturę hip-hopową. Bo przecież nasz wygląd wiele mówi o tym, kim jesteśmy – nie warto się tego wstydzić i wypierać. Bluzy więc mogą nakreślić to, kim jesteśmy, a do tego nadają się an wiele okazji, są ciepłe i wygodne – i świetnie sprawdzają się, gdy trzeba poratować zmarzniętą niewiastę.

Piżama

Piżama to coś, co Polacy kochają – oczywiście w nocy, ale niekiedy także w dzień. Chodzenie do południa w piżamie t weekendowy i urlopowy luksus, który pozwala poczuć błogość nicnierobienia. Bawełniane ciepłe piżamy to jeden z najcudowniejszych wynalazków ludzkości, kto ich nie próbował, ten nie wie nic o ciepłej intymności. Piżama party jest za to jednym z najfajniejszych i najbardziej swobodnych sposobów spędzania wspólnych wieczorów – przewyższa nawet wyciągnięte dresy i strój Adama czy Ewy.