Oblicz OC na Liberty Direct

Posted by in Finanse

W dobie wszechobecnego Internetu trudno jest żyć bez choćby jednego dnia bez wejścia w Google, allegro, stronę internetową banku i wielu innych. Nie trzeba się w takim razie wcale dziwić, że robimy zakupy w sieci internetowej, wybieramy internetowe wersje marketów i supermarketów, kupujemy rzeczy dla dzieci, wyposażenie domu, a także obliczamy swoją składkę ubezpieczenia OC.

Istnieje również duża grupa osób, która to zdecydowanie preferuje wizytę u agenta ubezpieczeniowego i indywidualną rozmowę. Taki sposób też jest dobry, jednakże jest nieco droższy niż polisa z Internetu.

Jeśli nie wierzysz, to oblicz swoją składkę w Liberty Direct. Na stronie internetowej możesz znaleźć bardzo praktyczny kalkulator, który wypełnisz zaledwie w pięć minut. Warto jest to zrobić, jeśli dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w porównaniu z dotychczas opłacaną składką polisy.

W kalkulatorze wpisujesz podstawowe dane na temat samochodu i jego właściciela. Znajdziesz je w swoim prawie jazdy i dowodzie rejestracyjnym samochodu.

Chodzi przede wszystkim o markę i model naszego auta, rok produkcji, rok zakupu, rok pierwszej rejestracji, nazwę poprzedniego ubezpieczyciela, ilość lat bezszkodowej jazdy, rok wydania prawa jazdy właściciela i ewentualnego współwłaściciela, wiek najmłodszego dziecka i informację, czy samochód będzie użytkowany za granicą.

Na podstawie tych danych oblicz swoją składkę w Liberty Direct i przekonaj się, że jest to niezwykle proste. Nie zamartwiaj się wysokością składki. Właśnie tutaj znajdziesz najniższe koszty ubezpieczenia swojego samochodu. Jeśli opłacić polisę jednorazową ratą to oczywiście jest ona niższa.

Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej lub poprosisz o kontakt telefoniczny agenta czy konsultanta. Firma nastawiona jest przede wszystkim na klienta i zaspokojenie jego potrzeb. Już dzisiaj oblicz swoją składkę w Liberty Direct i ciesz się doskonałymi warunkami ubezpieczeniowymi. Najniższa składka, dogodne warunki umowy i różnorodny wybór zniżek – to właśnie Liberty Direct.