Porady i usługi w ofercie internetowego hipermarketu budowlanego

Posted by in Poradniki

Klienci korzystający z asortymentu polecanego przez hipermarket budowlany mogą również skorzystać z profesjonalnych usług specjalistów wielu dziedzin. Oferta wirtualnego sklepu wychodząc na przeciw potrzebom, została poszerzona o katalog usług, związanych z transportem zakupionego towaru, prac montażowych, a nawet dopasowaniem zakupionego materiału do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjaliści z różnych dziedzin, na zlecenie mogą dociąć zakupione płyty laminowane, blaty kuchenne bądź tafle szkła, zaprojektować i uszyć zasłony, oprawić obrazy i lustra a także dociąć na wymiar wykładzinę dywanową i obszyć jej brzegi. Ponadto podejmują się również zamontowania stolarki okiennej i drzwiowej, montażu urządzeń grzewczych, umalowania ścian, położenia paneli podłogowych oraz płytek ściennych.

Dla osób, które pomimo braku doświadczenia oraz wymaganej wiedzy w zakresie przeprowadzania nieskomplikowanych prac budowlanych, wykończeniowych czy ogrodniczych, a które podjęły się ich samodzielnego wykonania, hipermarket budowlany na stronach swojego serwisu udostępnił pomocne porady specjalistów w tym zakresie. Wskazówki  w postaci fotoreportażu, artykułu lub filmu video w szczegółowy sposób wyjaśniają, jak należy wykonać poszczególne etapy zaplanowanych prac i jakie niezbędne są to danego rodzaju przedsięwzięcia materiały, narzędzia czy maszyny.

Obok porad dotyczących przede wszystkim prac remontowych ogromnym zainteresowaniem cieszą się wskazówki dotyczące zakładania oraz pielęgnacji przydomowego ogródka. Korzystając z nich nawet osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki  w pracach ogrodniczych bez większego problemu mogą zmierzyć się nie tylko z zadaniem doboru roślin do swojego ogrodu i założeniem trawnika, ale  bardziej poważnymi przedsięwzięciami. Kierując się udzielonymi poradami mają szansę samodzielnie wykonać oczko wodne, wytyczyć ścieżki, zainstalować odpowiednie oświetlenie zewnętrzne, a nawet odnowić meble ogrodowe.