Regulamin

Poniżej znajduje się regulamin, którego należy przestrzegać, chcąc w pełni korzystać z serwisu magruk.pl. Nie jest on nad wyraz długi, dlatego zachęcam do przeczytania go.

§1 Postanowienia ogólne

 1.  Aby móc w pełni korzystać z zasobów serwisu, warto się zarejestrować. Można to zrobić w tym miejscu –> Rejestracja w serwisie magruk.pl. 
 2. Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać artykuły. Jeśli jednak nie będzie przestrzegał regulaminu, jego konto zostanie usunięte, a IP zbanowane.
 3. Korzystanie z serwisu jest darmowe, ale w przyszłości może zostać wprowadzona symboliczna opłata za rejestrację.

 §2 Dodawanie artykułów

 1. Użytkownik, dodając artykuł, oświadcza, że ma do niego wszelkie prawa autorskie majątkowe.
 2. Artykuł dodawany przez użytkownika musi być unikalny, tj. nie może wcześniej znajdować się na żadnej innej stronie internetowej.
 3.  Minimalna długość artykułu wynosi 2000 znaków.
 4. W jednym artykule może znajdować się maksymalnie jeden link wychodzący.
 5. Artykuł musi być poprawnie sformatowany (powinien zawierać co najmniej trzy akapity), a także wolny od błędów stylistycznych i ortograficznych. Jeśli autor ma wątpliwości do jakości tekstu, warto przed publikacją sprawdzić błędy za pomocą edytora tekstu (na przykład Worda).
 6. Każdy artykuł powinien być wzbogacony o co najmniej jedną grafikę, do której autor ma prawa, bądź posiadającą licencję creative commons. Polecamy serwis sxc.hu i pixabay.com. Pierwsza grafika powinna być dodana jako ikona wpisu. 
 7. Artykuły zamieszczane w serwisie magruk.pl mają służyć ludziom, dlatego nie można w nich zamieszczać tekstów niskiej jakości bądź treści nastawionych jedynie na wyszukiwarki (przykład: frazy – noclegi gdańsk, zegarki białystok).
 8. Zabrania się publikowania artykułów o treściach erotycznych, pornograficznych, rasistowskich oraz nawołujących do przemocy i nienawiści.

 §3 Uprawnienia moderatorów

 1. Administracja i moderatorzy rozpatrują artykuły możliwie jak najczęściej.
 2. Administracja zastrzega sobie prawo do drobnych zmian w artykule (formatowanie tekstu, poprawianie błędów).
 3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników serwisu magruk.pl.