Samodzielnie oblicz swoje OC

Posted by in Finanse

Chodzenie od agenta ubezpieczeniowego do agenta jest bardzo czasochłonne i nie każdy ma na to niestety czas. Jest to spowodowane wydłużonym czasem pracy i wieloma obowiązkami dodatkowymi, których mamy coraz więcej z dnia na dzień. Jeśli nie masz czasu, by odwiedzić agenta ubezpieczeniowego, a nie chcesz, by przyjeżdżał on do twojego domu, to już dzisiaj oblicz swoją składkę w Liberty Direct.

Wystarczy, że włączysz komputer i wejdziesz na stronę Liberty Direct. Możesz tam samodzielnie obliczyć wysokość swojej składki OC. Musimy tylko wypełnić krótki formularz i podać wymagane dane dotyczące zarówno posiadanego przez nas samochodu, jak i również właściciela samochodu.

Cała operacja zajmie nam nie więcej niż niż pięć minut. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz czas, ale i również swoje pieniądze. Polisy zamawiane przez Internet pozwalają nam uzyskać wyższe zniżki aniżeli przy podpisywaniu umowy u agenta ubezpieczeniowego.

Składkę można opłacić jednorazowo lub też w ratach. Przelewem lub kartą kredytową. Jeśli zdecydujesz się na kilka rat, to musisz się liczyć że zapłacisz kilkadziesiąt złotych drożej. Jednak z pewnością i tak stawka polisy będzie niższa niż u twojego dotychczasowego ubezpieczyciela. Już teraz oblicz swoją składkę w Liberty Direct i przekonaj się, że nie ma lepszego ubezpieczyciela na rynku aniżeli Liberty Direct.

Firma posiada dobrze rozwiniętą sieć samochodów zastępczych oraz doskonale działającą infolinię. Masz pewność, że chcąc zgłosić szkodę nie będziesz wisiał na telefonie przez godzinę i czekał na konsultanta. Ponadto wcale nie musisz zgłaszać szkody lub zdarzenia drogowego poprzez telefon. Możesz to równie dobrze zrobić przez Internet.

Szybko, tanio i wygodnie. Wypełniając formularz kalkulatorze OC warto jest podawać bardzo dokładne dane i nie pomijać niczego. Dzięki temu może uda nam się otrzymać dodatkowe zniżki. W Liberty Direct każdy zyskuje. Zyskaj i ty i oblicz swoją składkę w Liberty Direct. Sprawdź to już dzisiaj a nie pożałujesz swojej decyzji.