Sprawdź nowe OC

Posted by in Motoryzacja

Przywiązanie do tego co stare i sprawdzone już przez nas jest wadą narodową Polaków. Nie chodzi tylko o osoby starsze, ale i również o osoby dopiero co wkraczające w dorosłe życie. Otwarcie granic Unii Europejskiej spowodowało jednak, że coraz więcej zagranicznych firm ubezpieczeniowych zaczyna działać na naszym rynku ubezpieczeniowym. Jeszcze kilka lat temu w Polsce działały może dwa lub trzy towarzystwa ubezpieczeniowe, które dzieliły między siebie wszystkich klientów i oferowały mniej więcej podobne warunki ubezpieczeniowe.

W miarę jak wchodziły na rynek nowe zagraniczne przedstawicielstwa, coraz więcej młodych osób zaczyna szukać czegoś zupełnie nowego i bardziej odpowiadającego ich wymaganiom. Wiele osób działa według zasady sprawdź swoje OC na Liberty Direct.

Jedyną wadą takiego posunięcia jest to, że musimy poświęcić może godzinę naszego czasu, kiedy to siedząc sobie w domu jesteśmy poszperać nieco w Internecie. Ale czy jest to rzeczywiście wada? Wiele osób uważa to za ogromną zaletę. I tak wieczorami większość z nas siedzi po prostu przed komputerem i szuka dla siebie różnych informacji.

Co nam więc szkodzi, żeby przejrzeć przy okazji ofertę towarzystw ubezpieczeniowych. Możemy tylko zyskać większe oszczędności i lepsze warunki ubezpieczeniowe. Liberty Direct oferuje wiele atrakcyjnych zniżek dla każdego nowego, jak i również obecnego klienta.

Każdy ma tutaj jednakowe prawa. Już dzisiaj sprawdź swoje OC na Liberty Direct, a dowiesz się, że za płatność kartą kredytową otrzymasz pięć procent zniżki na ubezpieczenie OC. Za wykupienie polisy przez Internet również otrzymamy pięć procent zniżki.

Podobnie jest jeśli chodzi o wykupienie ubezpieczenia kolejnego samochodu dla członka rodziny oraz istnieje możliwość otrzymania zniżki za zgłoszenie sprzedaży starego samochodu i jednocześnie wykupujemy polisę ubezpieczeniową dla nowego samochodu u tego samego ubezpieczyciela. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do końca co do Liberty Direct to sprawdź swoje OC na Liberty Direct.

Znajdziesz tam również wiele cennych informacji na temat tego jak zgłaszać powstałą szkodę, wypadek, kradzież, masz przez cała dobę dostęp do swojego e-konta, gdzie możesz sprawdzać status zgłoszenia, historie polisy i kontaktować się z konsultantami towarzystwa.