„Ubezpieczenie Premium Assistance” w Liberty Direct

Posted by in Motoryzacja

libertyUbezpieczenie „Premium Assistance” w Liberty Direct jest przeznaczone dla tych wszystkich kierowców którzy cenią sobie wygodę a jednocześnie własne zdrowie i zdrowie swoich najbliższych. Ubezpieczenie „Premium Assistance” jest oferowane klientom Liberty Direct jako dodatkowe ubezpieczenie. 

Jak jest w przypadku obowiązkowego ubezpieczenia OC, które każdy kierowca powinien posiadać, ubezpieczenie „Premium Assistance” nie jest obowiązkowe. Niestety ze względu na dosyć sporą cenę owego ubezpieczenia nie wszyscy kierowcy mogą sobie na nie pozwolić a tylko Ci, którzy zarabiają dosyć sporo. Niegdyś o tym ubezpieczeniu mało kto miał pojęcie, ale zmieniło się to po tym jak Rzeczpospolita uznała ofertę Liberty Direct za jedną z najlepszych. Przyjrzyjmy się mu dokładniej.

Ubezpieczenie „Premium Assistance” gwarantuje pomoc medyczną, serwisową i informacyjną. Dla przykładu. Kiedy popsuje nam się samochód nawet gdyby miało to miejsce pod naszym domem firma Liberty Direct zobowiąże się do naprawy samochodu i pokrycia wszelkich kosztów z nią związanej. W skład dodatkowego ubezpieczenia również wchodzi pomoc w przypadku wymiany koła, zatrzaśnięcia kluczyków, opiekę nad dziećmi, zastępcze auto lub kierowcę i wiele innych możliwości.

Czy można chcieć czegoś więcej? Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż wszystko to możemy mieć na wyciągniecie ręki a raczej po dokonaniu jednego telefonu. Wszystko zawsze przebiega sprawnie, szybko i co najważniejsze bezstresowo. Nie bez powodu Rzeczpospolita uznała ofertę Liberty Direct za jedną z najlepszych. Chyba musi w tym coś być. Nie sądzisz? Zachęcam Cię również do zapoznania się z ciekawymi promocjami, które są dostępne na stronie internetowej Liberty Direct a także do aktywnego zadawania pytań podczas rozmowy telefonicznej lub poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem czyli zakupem podstawowego (obowiązkowego) pakietu OC można dokonać przez internet nie ruszając się z domu. To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla wszystkich tych osób, które są bardzo często zapracowane i mają bardzo mało czasu. Warto z tego skorzystać.