Wybierz najtańsze na rynku ubezpieczenie

Posted by in Finanse

Na rynku ubezpieczeniowym oferuje swoje usługi wiele renomowanych w branży firm. Tak ogromna oferta pozwala każdemu dokonać najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania. Zgodnie z analizami przeprowadzonymi na rynku ubezpieczeniowym, jakie w styczniu bieżącego roku na swoich łamach zamieściła ogólnopolska gazeta Rzeczpospolita najlepszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego zaoferowała działająca w Polsce od 2002 roku firma Liberty Direct.

Dlatego zanim wykupisz polisę w jednej z firm ubezpieczeniowych sprawdź swoje OC na Liberty Direct. Wystarczy jedynie odwiedzić strony firmowego serwisu i uzupełnić w formularzu dane dotyczącego posiadanego pojazdu mechanicznego, by system wyliczył wartość kwotową składki najkorzystniejszego wariantu ubezpieczenia.

Priorytetem firmy ubezpieczeniowej Liberty Direct jest nie tylko pozyskanie jak największej liczby klientów ale ich satysfakcja. Bazując na zdobytym przez lata działalności doświadczeniu wyprzedza potrzeby współczesnego rynku i oferuje produkty ubezpieczeniowe idealnie skrojone na kieszeń każdego klienta.

Z myślą o jak największych udogodnieniach dla klientów zgodnie ze swoją polityką firmową, firma Liberty Direct przygotowała cieszący się coraz większym zainteresowaniem internetowy kanał dystrybucyjny.

Odwiedzając strony ubezpieczenia można nie tylko pozyskać bardzo cenne informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych czy skorzystać z przydatnej usługi „sprawdź swoje OC na Liberty Direct” ale ponadto przejść wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem swojego samochodu.

Ubezpieczyciel oferuje prawie o trzydzieści procent tańsze w porównaniu do polecanych przez inne firmy branżowe obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilne OC oraz dobrowolne ubezpieczenie autocasco AC dodatkowo wzbogacone o darmowy pakiet Mini Asistance.

Usługa Asistance umożliwia korzystanie z profesjonalnej pomocy informacyjnej oraz serwisowej, w przypadku wystąpienia kolizji drogowej, której uczestnikiem był objęty ubezpieczeniową polisą Liberty Direct pojazd mechaniczny.