Wyjątkowe prezenty, których się nie zapomina

Posted by in Zakupy

Na pewno każdy miewa problem z zakupem prezentu dla bliskiej osoby. W czasach, gdy półki sklepowe uginają się pod szerokim asortymentem towarów, sprawienie niespodzianki sprawia duży kłopot. Wydaje się, że wszyscy już wszystko mają i trudno kogokolwiek zaskoczyć oryginalnym i niebanalnym podarunkiem.

Z pewnością dlatego od kilku lat powstają firmy oferujące zupełnie nowy rodzaj prezentów. Są nimi autentyczne ekstremalne przygody lub inne imprezy o przeróżnym charakterze, udział w których dla obdarowywanej osoby po prostu możemy wykupić w określonym terminie. Oczywiście najwięcej ofert można znaleźć w największych miastach Polski. Rodzaj imprez oferowanych przez wyspecjalizowane firmy jest niezwykle różnorodny. Obejmuje on zarówno ekstremalne przeżycia typu skok ze spadochronem, nauka latania na paralotni, skok na bungee, drifting, nurkowanie lub kurs strzelania z broni palnej, jak również kursy gotowania, degustacje, pokazy kulinarne, pobyty w SPA czy indywidualne lekcje fotografii lub garncarstwa.

Pomysłów na tego typu atrakcje organizatorom nie brakuje, zaś coraz większa konkurencja wśród firm powoduje, iż mamy coraz większy wybór i coraz atrakcyjniejsze ceny. Oczywiście w zależności od rodzaju podarunku, trzeba liczyć się z cenami od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Większość firm oferuje swoje usługi w Internecie i tam można wykupić uczestnictwo jak w normalnym sklepie internetowym. Co istotne, uczestnictwo jest możliwe do zrealizowania albo w określonym terminie, albo przez dłuższy okres (po wykupieniu, klient ma możliwość realizacji usługi w ciągu np. kolejnych 12 miesięcy).

Prezent w postaci uczestnictwa w wyjątkowej imprezie to z pewnością świetny pomysł by zaskoczyć bliską osobą i w sposób wyjątkowy uczcić np. okrągłe urodziny. Takiego prezentu osoba obdarowana na pewno nigdy nie zapomni. A jakie są najlepsze prezenty dla dziecka? Czy też w grę wchodzi uczestnictwo w wyjątkowej imprezie? Jak najbardziej!