Zanim wykupisz niekorzystną polisę ubezpieczeniową

Posted by in Finanse

Poszukując najkorzystniejszych rozwiązań dotyczących ubezpieczenia komunikacyjnego posiadanego pojazdu mechanicznego warto przyjrzeć się ofercie, jaką zaproponowała znana nie tylko w naszym kraju ale również na terenie całego świata firma Liberty Direct. Największym priorytetem tego cenionego ubezpieczyciela stała się satysfakcja klienta związana z zaproponowanym wariantem polisy oraz zadowolenie z profesjonalnej obsługi.

Właśnie dlatego oferuje nie tylko stałym ale również przyszłym klientom usługę internetową „oblicz swoją składkę w Liberty Direct„ zamieszczoną na stronach firmowego serwisu, korzystając z której każdy może wpisując dane swojego samochodu poznać wartość składki najkorzystniejszego wariantu ubezpieczeniowego.

O konkurencyjności oferty Liberty Direct dodatkowo przemawia fakt, że w styczniu bieżącego roku ogólnopolska gazeta Rzeczpospolita uznała ją za najbardziej atrakcyjną i najtańszą wśród ubezpieczeniowych ofert rynkowych.

Zgodnie z analizami przeprowadzonymi przez profesjonalistów w zakresie ubezpieczeń wartość składki za polisę obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz dobrowolnego ubezpieczenia autocasco AC jest prawie o trzydzieści procent niższa od produktów komunikacyjnych oferowanych przez inne firmy z branży ubezpieczeniowej, które świadczą usługi na trenie naszego kraju.

Ponadto każdy kierowca, który od lat posiada już prawo jazdy oraz ukończył dwudziesty szósty rok życia korzystając z internetowej usługi „oblicz swoją składkę w Liberty Direct„ może sprawdzić bezpłatnie jakie ubezpieczyciel przewidział dla niego dodatkowe ulgi.

Zarówno ubezpieczenie OC jak i AC ponadto obejmuje darmową usługę Mini Assistance oferując profesjonalną pomoc informacyjną oraz serwisową w przypadku zaistnienia kolizji drogowej z udziałem ubezpieczonego w Liberty Direct pojazdu.

Dla ułatwienia dostępu do usług ubezpieczyciel przewidział możliwość skorzystania z oferty przy wykorzystaniu zarówno sieci internetowej jak również telefonu bez konieczności osobistego odwiedzania firmowej placówki bądź spotkania się z przedstawicielem Liberty Direct.