Zmysłowo i kobieco…

Posted by in Kobiety, Zdrowie i uroda

Bardzo ważne jest to, aby posiadać w swojej szafie ładną bieliznę. Chodzi nie tylko o to, aby ją posiadać, ale przede wszystkim nosić. Badania dowiodły, że kobiety, które posiadają na sobie ładną bieliznę są pewniejsze siebie.

Nikt oprócz nich nie wie, że przecież posiadają na sobie piękne koronkowe majtki, ale to zdecydowanie sprawia, że czują się bardziej kobiece. Nie ma chyba bardziej kobieciej części garderoby jak właśnie bielizna damska. Kobiety często w swoich szafach posiadają ogromną kolekcję staników oraz majtek. Dzisiaj nie jest ważne to, aby posiadać komplety jednak wciąż panie uwielbiają posiadać takie zestawy. Najbardziej pożądanym kolorem bielizny jest czerwień.

Okazuje się, że jest to najbardziej zmysłowa barwa. Bielizna w tym kolorze sprawia, że kobieta czuje się jeszcze bardziej pewna siebie. Jeśli jednak nie jesteśmy zwolennikami czerwieni, oczywiście dostępna jest cała inna paleta barw. Najważniejsze jest jednak to, aby dobierać odpowiednią bieliznę do naszego stroju. Otóż powinniśmy wiedzieć, że pod bluzki w jasnym kolorze wcale nie powinno wkładać się stanika w kolorze białym.

Najlepiej jest dobierać dla siebie wtedy bieliznę w barwie, która jest najbardziej przypominającą odcień naszej skóry. Wtedy unikamy tak wielkiego odznaczania się bielizny od lekko prześwitującej bluzki. Tak samo dzieje się, kiedy wkładamy nieco prześwitującą sukienkę. Możemy włożyć halkę, jednak to nie zawsze dobrze wygląda, gdy sukienka jest obcisła. Należy wtedy włożyć bieliznę w kolorze nude. To pozwoli nam cieszyć się dalej gustowną kreacją.

Musimy wiedzieć również, że jeśli posiadamy sukienkę z odkrytymi plecami należy wystrzegać się silikonowych zapięć oraz ramiączek. Powinniśmy dobrać dla siebie specjalny, przyklejany stanik, który nie zepsuje efektu. Należy jednak zadbać, aby był dobrze dobrany, ponieważ w innym przypadku nie będziemy czuć się w nim dobrze. Do gładkich tkanin: sukienek, bluzek, koszul nie wkładamy też koronkowych staników. Te za bardzo się odznaczają, a zatem wybierajmy gładkie egzemplarze.